Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Thickness | 12mm, 12mm |
| Band Width | 22mm, 22mm |
| Band Material Type | PU, PU |
| Case Shape | Irregular Shape, Irregular Shape |
| Dial Window Material Type | RESIN, resin |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Dial Diameter | 44mm, 44mm |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar, 5Bar |
| Clasp Type | Buckle, Buckle |
| Band Length | 25cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.