Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Square, Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex, Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Dial Diameter | 44mm, 44mm |
| Case Thickness | 13mm, 13mm |
| Band Length | 25cm, 25cm |
| Band Width | 20mm, 20mm |
| Band Material Type | Plastic, Plastic |
| Model Number | XK1622, XK1622 |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, LED display, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Multiple Time Zone, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.