Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Case Shape | Irregular Shape, Irregular Shape |
| Dial Window Material Type | Glass, glass |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Dial Diameter | 38mm, 38mm |
| Case Thickness | 14mm, 14mm |
| Band Length | 23cm, 23cm |
| Band Width | 16mm, 16mm |
| Band Material Type | PU, PU |
| Model Number | SKMEI 1451, SKMEI 1451 |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, LED display, Repeater, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.