Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 3 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 42mm |
| Case Thickness | 15mm |
| Band Length | 23cm |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | PU |
| Model Number | children's watches |
| Feature | Alarm, Back Light, Water Resistant, Multiple Time Zone, Chronograph, Shock Resistant, STOP WATCH, Complete Calendar, swim, Auto Date, LED display, DIVER |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Dual Display |
| Origin | Mainland China |
| Sport Type | Swimming, Casual |
| Condition | New with tags |
| Dial Display | Analog-Digital |
| Color | Silver, Green, Red, Yellow, Blue |
Instock
There are no reviews yet.