Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 10 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | // |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Silicone |
| Model Number | 318317 |
| NET WT | 9g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Female |
| Brand Name | LAIKOU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.