Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Block Size | Small building block(Compatible with Lego) |
| Material | Plastic, Plastic/plastic |
| Brand Name | BALODY |
| Origin | Mainland China, Shantou city in guangdong province |
| Recommend Age | 14+y |
| Plastic material classification | ABS |
| Color | Toilet Man |
| Can DIY | Yes |
| Anime character | skibidi toilet |
| Plastic building blocks type | Small particles |
| Is there an animation image | Yes |
| Toy blocks (pieces) | 100-200 tablets (tablets) |
| Packing method | Bag paper manual |
| Net weight of building blocks | 0.2kg |
| Category | Building blocks |
Instock
There are no reviews yet.