Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 25 cm |
| Brake | remote control |
| Remote Distance | 20m |
| Power Source | Electric |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | B8 robot toy |
| Theme | Occupations, Sports, Music |
| Certification | 3C, CCC |
| Brand Name | LISM |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Remote Control | Yes |
| color | Blue, White |
| name | vector robot, robots, robot |
Instock
There are no reviews yet.