Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Frame Color | black |
| Model Number | SPY01 S123 |
| Lenses Material | Poly Styrene |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | 150mm |
| Lens Height | 55mm |
| Lenses Optical Attribute | UV |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.