Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.87 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | sporty, Fresh and Sweet |
| Gender | unisex |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 810g |
| Item Length | 20cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 63cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | PU |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | L250116 |
| Material Composition | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Age Range | 7-13Y |
| Pattern | Geometric pattern |
| Material texture | Cotton |
| Applicable scenario | Leisure travel |
| Colors | Red, Black, Silver Grey, Pink, Brown, White |
| Applicable gender | neutral/both male and female |
| Function | Wear resistant, anti-theft, earthquake resistant |
| Material | PU leather |
| Backpack system | Air cushion shoulder strap |
| Customized processing | Yes |
| Popular element | car stitching |
| Capacity | 20-35L |
| Scenario | Travel |
Instock
There are no reviews yet.