Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 24 × 2 cm |
| Item Width | 24cm |
| Item Weight | 0.3kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 12cm |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Nylon |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | 12 inch backpack |
| Material Composition | Waterproof Nylon |
| Origin | Mainland China |
| Gender | unisex |
Instock
There are no reviews yet.