Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Cutting Length | 1-25mm |
| Blade Material | Carbon Steel |
| Power Source | Battery |
| Brand Name | Gisam |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Maximum cutting | 2.5cm |
| Name | Electric pruning shears Blade |
| type 1 | Universal Blades |
| type 2 | Spare Blade For Electric Pruning Shears |
| type 3 | Replacement Blade mini Pruner |
Instock
There are no reviews yet.