Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Cutting Length | 10-25mm |
| Blade Material | Aluminium Alloy |
| Model Number | BS1225BL |
| Power Source | Battery |
| Brand Name | KingHui |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.