Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 5 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 30mm |
| Case Thickness | 7.5mm |
| Band Length | 19cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | K0006 |
| Feature | Shock Resistant, Water Resistant, 3ATM waterproof women watches |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz, Quartz Japanese movement |
| Brand Name | shengke |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| color | red, black, gold, silver women watches |
| Appearance | casual and fashion women watches |
| Band | mesh women watches |
| Gender | women watches |
Instock
There are no reviews yet.