Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Track Lights |
| Warranty | 1 Years |
| Is Dimmable | No |
| Finish | IRON |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 12/20/30/40W |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Emitting color | Cold/Natural/Warm white |
| Material of Lamp | Aluminum and plastic |
| CRI | 90 |
| LED chips | COB |
| Body color | Black, White |
| Adjustable angle | 360° |
| Item type 1 | Track light |
| Item type 2 | Track lamp |
| Item type 3 | Track lights |
| Item type 4 | rail lighting |
| Item type 5 | Ceiling spot Light |
Instock
There are no reviews yet.