Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | Max 3.4GHz |
| Use | Commercial, Mini Desktop |
| Memory Capacity | ≥ 4GB |
| Hard Drive Capacity | 120GB |
| Model Number | Q10922X |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | N100 |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | qotom |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Memory | DDR5, 1 Slot, support max 16G |
| Operating System | UEFI windows 10 without license |
| Hard Disk | m.2 SSD |
| Size | 178*111*52MM |
| Gigabit lan | 2* Realtek 2.5G lan RTL8125B |
| AES-NI | YES |
| WatchDog | YES |
Instock
There are no reviews yet.