Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Multimedia |
| Memory Capacity | 32GB |
| Hard Drive Capacity | 512GB |
| Model Number | Q31100G4-S17 |
| Processor Model | Intel Celeron/Core |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | qotom |
| Origin | Mainland China |
| Memory | Support 2 x DDR4 RAM |
| Storage | Support 4 x M.2 NVME SSD |
| Hard Drive | NO 2.5" SATA SSD/HDD by default |
| WiFi | NO WiFi by default |
| OS | Pre-install Unactivated UEFI Win 10 |
| Warranty | 1 Year |
Instock
There are no reviews yet.