Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 26 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 4.2GHz, 4.2GHz |
| Use | Commercial, Commercial |
| Memory Capacity | 8GB, 8GB |
| Hard Drive Capacity | 128GB |
| Model Number | Q1012X-S20, Q1055X |
| Processor Brand | Intel, Intel |
| Processor Model | 4305U, 10210U |
| Type | Mini Desktop, MINI PC, MINI PC, Mini Desktop |
| Graphics Card Type | Integrated Card, Integrated Card |
| Brand Name | qotom, qotom |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CPU TDP | 15W |
| Memory | DDR4L SO-DIMM Socket |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Watch Dog | YES |
| Power Adapter | 12V3A |
| OS | Windows 10, Linux |
| Material | Aluminium Alloy |
| Operating temoerature | degrees Celsius 0-50 |
| Certification | CE |
| Products Status | Stock |
| Cooling Mode | Fanless Design |
| Audio | Realtek HD Audio |
| Dimension | 221 x 121 x 62mm |
| Mounting | VESA Mounting Bracket |
Instock
There are no reviews yet.