Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Nail Art Foil Flakes |
| Quantity | 10 rolls/box |
| Size | 4*50cm |
| Material | plastic |
| Model Number | Nail Art Foil Flakes |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Sticker & Decal |
Instock
There are no reviews yet.