Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 9 cm |
| Processor Main Frequency | 2.4GHz/2.5GHz |
| Use | Commercial |
| Memory Capacity | ≥ 4GB |
| Hard Drive Capacity | 250GB |
| Model Number | Q525G6/Q535G6 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Intel Celeron 3865U/7100U |
| Type | Mini Desktop, MINI PC, 6 Gigabit LAN mini pc |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | qotom |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Processor | Intel Celeron 3965U/Core i3-7100U |
| Color | black |
| Place of Origin | Guangdong, China (Mainland) |
| Power Consumption | 15W |
Instock
There are no reviews yet.