Instock
| Weight | 2.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 24 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 2.00 GHz |
| Use | Commercial |
| Memory Capacity | ≥ 4GB |
| Hard Drive Capacity | 512GB |
| Model Number | IX15 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Intel Celeron J6412 |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | HUNSN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Operating System | Windows 11 / Linux Ubuntu |
| Ports | 6 x COM(COM1/2 for RS232/RS485), 4xUSB2.0, 3LAN, 18 bits GPIO Phoenix, Power Switch, Audio, 2 x USB3.0, HDMI, DP, DC_IN 2Pin Phoenix |
| Cooling system | Fanless |
| Wireless | WiFi 6 802.11AX |
| Bluetooth | 5.2 |
| Material | Aluminum |
| Memory | 1 x SODIMM DDR4 3200 MT/s, MAX.32GB |
| Storage | 1 x M.2 2280 M-Key SATA SSD, 1 x 2.5 Inch SATA SSD/HDD |
| Network | Intel I226-V 2.5GbE LAN |
| Expansion | Mini PCIE for WiFi/BT, M.2 B-Key 3042/3052 for 4G/5G module, SIM slot |
| Specific Uses For Product | Personal, Business, Gaming, Education, Industry, Office, Multimedia |
| Included Components | Mount bracket, power supply, power cord, WiFi antennas, warranty card |
Instock
There are no reviews yet.