Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 1.70 GHz |
| Use | Commercial |
| Memory Capacity | ≥ 4GB |
| Hard Drive Capacity | 120GB |
| Model Number | Q400P |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Core i3/i5 |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | qotom |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Graphics | Intel HD Graphics/4400 |
| Memory | Support DDR3 1333/1600 MHz 1.35V |
| Support OS | Win 7/8/10/Linux/Ubuntu etc. |
| Size | 156*127*48mm |
| Structure | x86 |
| Audio solution | Realtek ALC662 6-Channel HD Audio |
| LAN | 2 * Realtek 8111H 10/100/1000 Controller |
| AES-NI | i3/i5/i7 processor support it |
| Watch Dog | Yes |
Instock
There are no reviews yet.