Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 1.7GHz |
| Use | Commercial |
| Memory Capacity | ≥ 4GB |
| Hard Drive Capacity | 120GB |
| Model Number | Q335G4/Q350G4 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Intel Core i3-5005U/ Core i5-4200U |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | qotom |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Processor | Intel Core i3-4005U/ Core i5-4200U |
| Size | 187*115*52mm(L*H*W) |
| Package weight | 2Kg |
| Color | black |
| Place of Origin | Guangdong, China (Mainland) |
| Memory | 1*1333/1600MHz DDR3 SO-DIMM Memory |
| Power Consumption | 15W |
| Hard Disk | 1*msata SSD+1*2.5" HDD |
Instock
There are no reviews yet.