Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 11 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 2.0GHz/2.2Ghz |
| Use | Commercial |
| Memory Capacity | 8GB |
| Hard Drive Capacity | 512GB |
| Model Number | Q335G4/Q355G5 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Intel Core i3-5005U/I5-5200U |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | qotom |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Processor | Intel Core i3-5005U/I5-5200U |
| Hard disk | 1 x 2.5-inch HDD/SSD 1 x Msata SSD |
| Size | 187 x 111 x 49mm |
| Package weight | 2kg |
| Color | black |
| Place of Origin | Guangdong, China (Mainland) |
| memory | 1 x DDR3L SO-DIMM |
| Wifi | Optional |
| Power Consumption | 15W |
| Products Status | Stock |
| Warranty | 1 Year |
Instock
There are no reviews yet.