Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | HOLIDAY |
| Features | Longer LED Mirror Light 0.4M~1.5M |
| Model Number | DS013 |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Application | Bed Room |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | > 20 |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Warranty | 2 years |
| Shade Type | Shadeless |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | Wedge |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | QLTEG |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Knob switch |
| Body Material | STAINLESS STEEL |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
| color temperature | Warm white 3200K or Cold white 6500K |
Instock
There are no reviews yet.