Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Quantity | 1pcs |
| Size | Full Size |
| NET WT | 30g |
| Benefit | Moisturizer, Oil-control, Waterproof / Water-Resistant, firm, BRIGHTEN, Concealer, Nutritious |
| Sunblock | No |
| Formulation | Cream |
| Origin | Mainland China |
| Type | FOUNDATION |
| Shelf Life | 3 years |
| Cosmetics makeup | Face foundation |
| Foundation cream for face | make up |
| Female makeup | high quality professional makeup |
| concealer full coverage | Foundation cream |
| cc cream | makeup products |
| silky smooth | Make-up for women |
| bb cream | professional korean makeup high quality |
| Cute makeup | high quality professional makeup base |
| Cosmetics for girls | Women's cosmetics |
| Support | Wholesale/Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.