Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | makeup liquid blush |
| Size | Full Size |
| NET WT | 6g |
| Benefit | Easy to Wear |
| Manufacturer | China |
| Origin | Mainland China |
| Type | BLUSHER |
Instock
There are no reviews yet.