Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Ingredient | Liquid Highlighter Glitter |
| Quantity | 1 pc |
| Model Number | Q2309 |
| NET WT | 40ml |
| Brand Name | QiBest |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 Years |
| Manufacturer | QIBEST |
| Use | BODY |
| Distributor/Importer | Highlighter |
| Type | Glitter |
| Date of Manufacture | New |
Instock
There are no reviews yet.