Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 5 × 1 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | LSCLM |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Lip Liner |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | Q1615 |
| Benefit | Long-lasting, Nutritious |
| NET WT | 12g |
| Brand Name | QiBest |
| Origin | Mainland China |
| Type | Lip Liner, Lip Liner Pencil Lips Makeup |
| Product Name | 12 Colors Matte Lip Liner Set |
| Item Name | Lip Liner Beauty Makeup |
| Feature | Long Lasting/Moisture/Waterproof |
| Feature 2 | Waterproof Velvet Lipstick |
| Feature 3 | 12pcs Set Professional Matte Lip Liner Pencil Set |
Instock
There are no reviews yet.