Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certification | GZBJZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Quantity | 1pcsc |
| Model Number | AA24070101IFANYUO |
| Benefit | Hydrating, Long-lasting, MOISTURIZING, other, Easy to apply, waterproof |
| NET WT | 1.7g |
| Origin | Mainland China |
| Type | Lip Liner |
Instock
There are no reviews yet.