Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 31 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Type | Centrifugal Juicer |
| Power (W) | 500w |
| Capacity | 801-1000ml |
| Brand Name | Qcen |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.