Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 32 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.