Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.306 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wi-Fi Frequency | 5GHz |
| Video Format | VOB, MOV, MP4 |
| Resolution | 8K |
| Connectors | USB |
| Operation System | Android |
| Brand Name | BLKJ |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TV stick |
| Certification | CE, FCC, UL, None |
| remote control | Voice remote control |
| system | Android 14.0 |
Instock
There are no reviews yet.