Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.277 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 10 cm |
| Model Number | Touch Lamp Night Light |
| Certification | ce, FCC, ROHS, RoHS, FCC, CE, CCC |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Table Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Brand Name | Pzsunly |
| Body Material | ABS |
| Voltage | 5V |
Instock
There are no reviews yet.