Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit, One Unit, One Unit |
| Certificate Number | AA24011701IFANYUO, AA24011701IFANYUO |
| Country/Region of Manufacture | CHINA, CHINA |
| Size | Full Size, Full Size, Full Size |
| Ingredient | lip gloss, lip gloss |
| Quantity | 1pcs, 1 pcs, 1pcs |
| Model Number | AA24011701IFANYUO, AA24011701IFANYUO |
| Benefit | Moisturizer, Moisturizer, Hydrating, Nutritious, Moisturizer, Hydrating, Nutritious |
| Origin | Mainland China, Mainland China, Mainland China |
| Shelf Life | 3 years, 3 years |
| Type | Lip Gloss, Lip Gloss, Lip Gloss |
| NET WT | 7g, 7g |
| Certification | GZBJZ |
| Country | CHINA |
Instock
There are no reviews yet.