Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Standard |
| Foldable | No |
| Handle Material | Plastic |
| Blade Material | Carbon Steel |
| Common Type | PVC trucking cutter |
| Model Number | MAH-912A |
| Application | Shearing |
| Material | Alloy |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Brand Name | P-MINTOOL |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China (Mainland) |
Instock
There are no reviews yet.