Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 4 × 3 cm |
| Number of Pieces | COMBO |
| Certificate Number | Liquid Highlight Makeup |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Mermaid scale face body sequins |
| Quantity | 1 |
| Model Number | Q2215 |
| Weight | 23g |
| NET WT | 4g |
| Brand Name | QiBest |
| Origin | Mainland China |
| Type | Glitter |
| Manufacturer | Shimmer Highlighter Powder |
| Distributor/Importer | Shinning Glitter Powder |
| Shelf Life | 3 years |
| Use | EYE |
| Date of Manufacture | New |
| color | 8 |
Instock
There are no reviews yet.