Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Mildew Resistant, Formaldehyde-free, Environment Friendly, Extra Thick, SELF-ADHESIVE, Water Resistant, 3D |
| is_customized | Yes |
| Function | waterproof, Moisture-Proof, Mould-Proof, Smoke-Proof, Fireproof, Anti-static |
| Vinyl Wallpaper Type | Paper Back Vinyl Wallpapers, Paper Back Vinyl Wallpapers |
| Model Number | 40cm/60CM/80CM |
| Type | Vinyl Wallpapers |
| Charge Unit | Usd/Roll |
| Surface Treatment | Light Reflection |
| Pattern | Marble |
| Use | LIVING ROOM, Bedding Room, study, Kitchen, Kids' Room, Wedding House, Elders' Room |
| Brand Name | none, WZF |
| Material | PVC |
| Style | Modern Style |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Length | 1/2/3/5m |
| width | 40CM |
| usage | wall stickers for living room, bedroom, kitchen, hotel and etc |
Instock
There are no reviews yet.