Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Model Number | BG-T0086 |
| Warning | Avoid sharp |
| Type | Tent |
| Features | Foldable |
| Material | Cloth, PVC Tarpaulin |
| Brand Name | BingoQiMO |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Size | 6x6x3 Meters or Customized |
| Blower | 110V/220V |
| Accessories | Blower, ropes, sandbags, repair kits, carrying bag |
| service | Please contact us if you have any idea |
Instock
There are no reviews yet.