Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 85 × 85 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | TH-dome 11 |
| Warning | no sharp things |
| Type | Tent |
| Features | SOFT, INFLATABLE, Foldable, Sports |
| Brand Name | TH |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| material | oxford fabric |
| size | 6m diameter or 8m diameter or 10m diameter |
| color | yellow or other color you want |
| accesory | air blower and repair kits |
Instock
There are no reviews yet.