Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.375 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 26 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4.5m |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100-240V |
| Model Number | HCR-21 |
| Certification | CE |
| Brand Name | PuRuikai |
| PURUIKAI Model | HCR-21 |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.