Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4.5M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 24 |
| Material | ABS |
| Model Number | Purerobo W-R4S |
| Certification | ce |
| Brand Name | Purerobo |
| Origin | Mainland China |
| Advantage | Ultra-thin 8.5cm |
| Suction (kPa) | About 2.8 kPa |
| Adapter Input | 100-240V~50/60Hz 1.5A |
| Adapter Output | 24V 3A |
| Noise (dB) | ≤75dB |
| Anti-dropping Battery Capacity (mAh) | 500mAh Li-ion |
| Anti-dropping (min) | >20 |
| Battery Charging Time (H) | 1.5~2H |
| Product Size (mm) | 295*145*85 |
| Cleaning speed | 4.1 minutes/㎡ |
| Function | Wet and Dry, Cleaning Glass |
| Water Tank Capacity (ml) | 45ml |
| Water spray | Yes |
Instock
There are no reviews yet.