Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Packaging | LOOSE |
| Model Number | -CSZGF- |
| Origin | Mainland China |
| Type | Acrylic Paints, Acrylic Paints |
| TYPE2 | powder coating |
| Name | Mica Pearl Powder |
| TYPE5 | pigment powder |
| Volume | 10g/50g |
| Color | Type 108 |
| Use for | cars, paint, furniture, art fonts |
| Usage1 | paper, incense, toys |
| Usage2 | decorations |
| TYPE1 | mica |
| TYPE3 | tinta automotiva |
| TYPE4 | tinta acrilica |
Instock
There are no reviews yet.