Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | JJ-ZG716-V1 |
| Origin | Mainland China |
| Material | 100% Pine Wood |
| Product Dimension | 21×16.5x20cm/ 8.3×6.5×7.9 inch |
| Net Weight | 0.7kg |
| Package Weight | 1.5kg |
Instock
There are no reviews yet.