Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | SEA SALT, SHEABUTTER, CINNAMOMUM CASSIA |
| Quantity | 1PC |
| Model Number | Hair Oil Soap |
| Hair Type | All |
| NET WT | 60g |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | PURC |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | shampoo |
Instock
There are no reviews yet.