Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Ingredient | Ginger extraction |
| Quantity | 1PC |
| Model Number | MEIDU-1 |
| Hair Type | All |
| NET WT | 30ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | PWYUMAN |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo, Hair Dye Shampoo 3 in 1 Hair Color Shampoo |
| Product Name | Natural Plant Herbal Extract Mild Hair Dye Shampoo |
| Effect1 | Prevent White Hair, Make Hair Black Again, Herbal Hair Fall Treatment/black Naturals |
| Effect2 | This hair dye contains a variety of natural plant ingredients, which are safe, healthy, easy to color, and easy to clean. By washing |
| Feature | Natural and gentle plant extracts strengthen hair fibers from the inside out, deeply nourish the scalp, and have effective hair repair effects, making hair shiny, soft, smooth, without any side effects |
| Advantage | anti allergic, non irritating, and avoiding any irritation or damage to the hair. Save time and money, naturally cover white hair, achieve long-lasting hair dyeing effect, and do not need to go to the hair salon frequently |
| Color | Coffee, Black, Wine red, Purple, Chestnut |
| Suitable For | Suitable for all types of hair, including thick, fine, and normal density hair, as well as straight or curly hair texture. Effectively covers white hair and is no longer affected by it. Nourishing and repairing hair |
| Quality Inspection | Qualitied, Refreshing Hair / Easy In Operation / Soft Bubble Texture / Protect Scalp / High Quality Hair-Care |
| Shelf Life | Three Years, Pure Natural Herbal Hair Dye Shampoo 5 Minutes Change Hair Color |
Instock
There are no reviews yet.