Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Ingredient | natural |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | Hair shampoo soap |
| Hair Type | All |
| NET WT | 60g |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | PURC |
| Origin | MA(Origin) |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | shampoo |
| Item name | PURC Shampoo Soap |
| Ingredients | Organic ingredients |
| Funtion 1 | Handmade shampoo soap |
| Funtion 2 | 100% PURE and handmade cold processed |
| Funtion 3 | No chemicals or preservatives |
| Feature 1 | Soild shampoo |
| Feature 2 | Dry shampoo |
| Packaged | 1pc PURC Shampoo Soap |
| Drop shipping | Supported |
Instock
There are no reviews yet.