Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Multifunctional |
| Teeth Type | Fine-toothed |
| Dimensions | 135*8*1.25mm |
| Type | Hacksaw |
| Model Number | SWB-5/1B |
| Material | STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | ABBAS |
| Origin | JP(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.