Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.716 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Ingredient | Ginger, Biotin |
| Quantity | 2 pcs/set |
| Model Number | Hair Growth, Hair Loss |
| Hair Type | All |
| NET WT | 600ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | PURC |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | shampoo |
Instock
There are no reviews yet.