Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.166 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 8 × 4 cm |
| Is Smart Device | No |
| Set Type | No |
| Toys Type | Chew Toys |
| Material | Leather |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs, Dog Bite Toys/Pet Training Puppies Bite Coarse |
| color | brown, light brown |
| Size | 40x38cm |
Instock
There are no reviews yet.