Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | fitness tracker, Mood Tracker |
| Model Number | P494 |
| Shapepattern | FiGure |
| Style | Vintage, Viking Vegvisir |
| Material | Metal |
| Pendants Type | slide |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Catiger |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Fine or Fashion | fashion |
| Item Type | PENDANTS |
| Color | Black Plated |
| Pendant Size | 3.5*2.37cm |
| Pendant Weight | About 27g |
| Corn Chain | 60cm |
Instock
There are no reviews yet.